School Angels: уяви! повір! досягни!

історія проекту

Ольга Балашова на батьківських уроках в 3-А класі в Liko-School, урок малювання
"School Angels" — це громадський рух і онлайн платформа для взаємодії шкіл з успішними людьми. Кожен, хто досяг певного успіху в житті і професії має дiлитися знаннями i досвiдом зі школою. Не тільки з учнями, а й з вчителями та батьками. Уявіть собі, якщо кожна освічена, професійна, успішна людина в нашій країні буде присвячувати хоча б 1 годину на мiсяць тому, щоб піти до школи і поділитись своїм досвідом і знаннями!
«Aнгели школи» будуть ділитись своїми успіхами й помилками і цим допомагати дітям, вчителям і батькам позбуватись страху робити помилки, надихати їх до роботи над собою, до змін, до звершень.
Павло Шеремета у рідній школі №53, м. Львів

" School Angels - це просвітницький рух професійно і соціально успішних людей, які надихають учнів і вчителів до звершень, і допомагають школі змінюватись і ставати сучасною.

Мария Артеменко у школі «Афіни» з лекцією "Медіаграмотність: реалії сучасних ЗМІ»
Вчити — це означає вселяти надію. Вчителі лише відкривають двері, а входиш ти сам. Давайте будемо допомагати відкривати двері дітям і вчителям в сучасний світ.

Наша команда

Олег Дерев’янко

Автор ініціативи - освітній і культурний діяч, засновник Інституту самореалізації та екс-заступник міністра освіти і науки України

Анна Сушко

Координатор ініціативи - спеціаліст з маркетингу та управління проектами
attentioninfoinfoplayprofileprofilevk